O nas

MAI Estates tworzą ludzie którzy w swojej pracy kierują się przede wszystkim pasją (uczciwością) do tematyki nieruchomości. Poprzez zdobywane doświadczenie oraz „know how” indywidualnie podchodzimy do każdego klienta starannie budując długotrwałą relacje biznesową.

Co robimy?

Działamy na krakowskim rynku nieruchomości. Z naszą pomocą znajdziesz mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oraz z rynku wtórnego. Działalność Nasza opiera się w głównej mierze na:
  • sprzedaży – zależy nam przede wszystkim na sprzedaży z korzyścią dla klienta,
  • zakupie – poprzez pasję i doświadczenie staramy się dobrać najlepszą nieruchomość do potrzeb klienta,
  • wynajmie – staramy się znaleźć odpowiednie mieszkanie dla odpowiedniego najemcy,
  • zarządzaniu – obsługujemy mieszkania przy najmach krótko, długo terminowych
Z kim współpracujemy?

MAI Estates
współpracuje bezpośrednio z:
  • wiodącymi deweloperami na rynku pierwotnym,
  • kilkoma kancelariami notarialnymi – dzięki czemu uzyskujemy konkurencyjną obsługę wraz z taksami notarialnymi,
  • doświadczonymi doradcami finansowymi – którzy pomogą przygotować ofertę kredytową w oparciu o wszystkie dostępne banki w Polsce oraz wybrać tą właściwie dopasowaną do potrzeb klienta,
  • prawnikami – którzy zadbają o bezpieczeństwo transakcji poprzez przygotowanie odpowiednich umów przedwstępnych, aneksów, protokół i wszelkich dokumentów związanych z transakcją,
  • firmą obsługującą krótki najem – posiadamy nawiązaną współpracę z firmą która ma w swoim portfolio ponad 15 nieruchomości z ocenami powyżej 9.6 / 10.0 na Booking.com.
Dlaczego MAI Estates?

Na przestrzeni 8 lat łącznie pośredniczyliśmy w około 420 transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami na kwotę ponad 200 000 000 zł. Pośrednictwo w nieruchomościach wiąże się z dużymi pieniędzmi co przekłada się na jeszcze większe zaufanie. Śmiało możemy stwierdzić że nawiązaliśmy bardzo dobrą relację z około 280 klientami dla których priorytetem było znalezienie ludzi z pasją, która bezpośrednio przekłada się na rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie, bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdego klienta i transakcji. We wspólnym porozumieniu i na podstawie właśnie tego doświadczenia, pracy i współpracy z kilkoma biurami pośrednictwa zrobiliśmy analizę działań, dobrych/słabych stron biur nieruchomości oraz formy z jaką działają na rynku. Tak oto staraliśmy się stworzyć zespół który poprzez świeże spojrzenie, kompetencje, chęć rozwoju, indywidualne podejście i zaangażowanie prowadzi biznes opierający się na długofalowej relacji z korzyścią dla Klienta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.