Paweł Budryk

Maiestates

Telefon:

+48797788879

Cześć!
Jestem Paweł, a przez wiele lat prowadziłem firmę specjalizującą się w modernizacji i remontach budynków w Europie. Moje doświadczenie, zdobyte podczas 15 lat działalności w Belgii, Holandii i Francji, pomogło mi w doskonaleniu umiejętności zarówno w obszarze budownictwa, jak i biznesu.

Moja pasja do nieruchomości sprawiła, że zdecydowałem się na powrót do Polski, aby pomóc innym w realizacji ich marzeń o własnym miejscu do życia. Obecnie skoncentrowałem swoje działania na pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, gdzie wykorzystuję moje umiejętności w pracy z klientami, negocjacjach i znajomość rynku, aby zapewnić najlepsze wsparcie moim klientom.

Dla mnie nieruchomości to nie tylko budynek, to przestrzeń, która ma znaczenie dla życia i przyszłości każdej osoby. Dlatego też zawsze stawiam na indywidualne podejście, słucham potrzeb klientów i angażuję się w poszukiwanie idealnego miejsca do życia czy inwestycji.

Moje zrozumienie branży nieruchomości oraz zdolność do budowania trwałych relacji z klientami to moje największe atuty. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany kupnem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomości, jestem tu, aby Ci pomóc. Zaufaj mi, a razem znajdziemy Twoje wymarzone miejsce!

Aktualne oferty agenta


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.